Ferwaarmingstunnel (Flash Off Machine) - PDM1300B
Transportsysteem
1.2 De fiedingssnelheid wurdt oanpast troch inverter.
1.3 Sletten tunnel kin mear enerzjy besparje.
1.4 Sydyngong makket it wurk handiger.
2. Loftsyklussysteem
2.2 Loftútlaat sil it ôffalgas op 'e tiid ûntlûchtsje.
3. Ferwaarmingssysteem
3.1 IR-lampen binne yn 'e tunnel ynrjochte.
4. TechnyskPparameter:
| Model | PDM1300A | PDM1300B |
| Maks. ferwurkingsbreedte | 1300mm | 1300mm |
| Maks. ferwurkingsdikte | 120mm | 120mm |
| Fiedsnelheid | 0 ~ 15m/min | 0 ~ 15m/min |
| Totale krêft | 9.8kw | 17.03kw |
| Ofmjitting fan 'e figuer | 6000 * 1870 * 1600 mm | 12000 * 1870 * 1600 mm |
| gewicht | 1500 kg | 3200 kg |
Tapassingen foar automatyske spuitcoatingsystemen
| Ferhege of bûgde panielen | Platte en ferhege doarren | Binnen- en bûtenmeubels |
| Treppen | Finsters | Sliepkeamers |
| Ynterieurbekleding | Foarferve blêd | Lûdsbarriêres |
| Platte platen foar bûtenmuorrebedekking | Ophongen plafonds | Metalen platen en panielen |
Effisjinte coatingsystemen foar hast elke yndustriële coatingtapassing
| Hout en materialen op houtbasis | Plestik | Metaal |
| Spuitmedialak | Oare spuitmedia | Farianten fan spuitpistoalen |
Foardielen fan it brûken fan inPANEEL AUTOMATYSKE SKILDERMASINE
Snelheid en produktiviteit
Konsekwinte coating
Tagonklik en maklik te brûken
Spuitmasine of hânmjittich spuiten?
Ynvestearje yn inPANEEL AUTOMATYSKE SKILDERMASINEHjoed
Hoe sil automatisearre ôfwurking jo bedriuw jild besparje?
Wat is automatisearre ôfwerking?
Wêrom automatyske ôfwurkingsapparatuer keapje?
Kwaliteit telt
De arbeidsmerk fan hjoed is dreech
Ferhege produksje
Keukenkastjes mei spuitmasine ôfmakke 75% rapper as mei de hân spuiten.